Menu

Archief

AFSCHEID SOCIAAL MAKELAAR MARINA BUKKEMS TE DORSTHORST IN ONZE SCHOOL MAARHEEZE

Beste mensen,

Helaas moet ik jullie laten weten dat ik ga stoppen met mijn prachtige baan als Sociaal Makelaar van Maarheeze.

Ik heb dit bijna 7 jaar met onwijs veel liefde en plezier gedaan.

Ik wil iedereen bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen, de mooie gesprekken; soms met een traan maar meestal met een lach, de fijne samenwerking met diverse zorgprofessionals, de wijkagent en zijn collega’s, de helpende hand, de seniorenvereniging, de zonnebloem, overige verenigingen, ondernemers en alle vrijwilligers die ons dorp rijk is.

Ook wil ik jullie bedanken voor t steunen van de mooie projecten welke ik samen met menigeen van jullie heb opgestart, zoals oa de wensboom, de verrassingspakketten, en zo ook de kleding die via mij belangeloos geschonken werd aan de medemens die t goed kon gebruiken en noem t allemaal maar op. Zonder jullie zou mijn werk niet zo mooi geweest zijn.

Samen hebben we het toch maar mooi geflikt hier in Maarheeze en hebben we vele mensen van jong tot oud mogen en kunnen helpen,

Ik kijk daar heel dankbaar en tevreden op terug.

Op 26 april as heb ik mijn afscheidsreceptie van 16:00 uur tot 18:00 uur in “Onze School”

Stationstraat 52 Maarheeze.

Wees welkom, zodat we onder t genot van een hapje en drankje elkaar nog eens de hand kunnen schudden, een praatje kunnen maken en terug kunnen kijken op de afgelopen ca.7 jaren.

Om een beetje een inschatting te kunnen maken voor de catering met hoeveel mensen we dan zijn, stel ik het op prijs als u voor 20 april wil laten weten of u aanwezig bent, dit kan via Sociaalmakelaar-maarheeze@cranendonck.nl of door uw naam te (laten) noteren op de lijst in “Onze School” telefoon 0495-59623589. Bent u niet in de gelegenheid u vooraf aan te melden, is dat uiteraard geen probleem en bent u ook van harte welkom.

Nogmaals een dikke dank je wel allemaal en zeker tot ziens hier ergens in t dorp.

 

Liefs

Marina Bukkems- te Dorsthorst

Sociaal Makelaar Maarheeze

 
Ga terug naar het overzicht

Download ook onze app

Altijd op de hoogte blijven van ontwikkelingen in Maarheeze? Download dan ook onze speciale app voor Android:

Download app