Menu

Archief

Cranendonck Actueel week 7

Publieksbalie met carnaval gesloten, wel telefonisch bereikbaar
In verband met carnaval is de publieksbalie van gemeente Cranendonck gesloten op maandag 20 februari en dinsdag 21 februari. Voor deze dagen kun je geen afspraak inplannen. We zijn op deze dagen van 9.00-17.00 uur wél telefonisch bereikbaar via 140495.

Regel zaken eenvoudig online
Gelukkig kun je veel zaken zelf online regelen via onze website. Denk aan een uittreksel of verklaring aanvragen of een melding doen van een huwelijk. Je hoeft daarvoor niet meer naar de balie te komen. Voor een geboorte- of een overlijdensaangifte kun je telefonisch contact opnemen. Onze medewerkers helpen je dan graag verder. Voor alle overige zaken kun je vanaf woensdag 22 februari weer op afspraak bij ons terecht.

 

Veel belangstelling voor inkoopactie isolatie in Cranendonck!

Op 1 februari is er weer een isolatieactie voor woningeigenaren in onze gemeente van start gegaan. Aan de online informatieavond hebben ruim 120 inwoners deelgenomen. Tijdens deze avond zijn zij geïnformeerd over vloer- en bodemisolatie, dakisolatie en spouwmuurisolatie en de voordelen van deelname aan deze actie. Eén van de voordelen is dat door de aankoop te bundelen, inwoners in onze gemeente een scherpere prijs krijgen. Opnieuw hebben veel woningeigenaren zich al aangemeld voor de actie.

 

De actie is opgezet door gemeente Cranendonck in samenwerking met het Regionaal

Energieloket.

 

Meer informatie en vrijblijvend inschrijven

Inschrijven voor de isolatieactie kan tot en met 2 maart. Meer informatie over de isolatieactie staat op regionaalenergieloket.nl/cranendonck/acties. Hier kun je je ook inschrijven voor de actie.

De informatieavond kun je terugkijken op deze website: https://my.demio.com/recording/ovh9GH4e

 

“Da is er inne van ons tour”
Gemeente Cranendonck vormt samen met 14 andere gemeenten de Beschermd wonen regio Eindhoven. We vinden het belangrijk dat mensen die psychisch kwetsbaar zijn, deel uitmaken van onze samenleving. Dat betekent onder meer dat zij eigen woonruimte hebben en op zichzelf wonen.

De regio Eindhoven is op zoek naar goede ideeën en initiatieven die kwetsbare inwoners helpen om te landen in hun nieuwe buurt. Om dat mogelijk te maken stelt de regio subsidies beschikbaar.

De “Da is er inne van ons tour” is een serie bijeenkomsten (o.a. 1 maart in de Hofnar in Valkenswaard) waarbij we graag in gesprek gaan over ideeën en mogelijke initiatieven, iedereen die graag mee komt praten is welkom. De bijeenkomst bestaat voor een gedeelte uit een voorstelling rondom het thema, aansluitend volgt een nagesprek.

De voorstelling wordt verzorgd door theatergezelschap Stormkamer. Zij maken het een levensmissie om thema’s onder de aandacht te brengen die niet mogen blijven liggen. De theatervoorstelling wordt gecreëerd vanuit gesprekken met experts en ervaringsdeskundigen. Unieke personen en gedachten worden in de spotlight gezet, verschillende waarheden worden belicht. Samen met het publiek onderzoeken we de complexiteit binnen thema’s.

Wil je meer weten over de regionale subsidieregeling innovatie beschermd wonen? Ga naar de website van gemeente Eindhoven.

 

Publicaties

Ingekomen aanvragen omgevingsvergunning:

1.Diverse woningen Budel en Budel-Schoot, complex 12013, 12014, 12021: dakrenovatie 50 woningen

2.Stationsstraat 11a Maarheeze: bouwkundige wijziging

3.Sterkselseweg ong. Maarheeze: kappen en herplanten van 5 bomen

4.Kerkstraat 9 Maarheeze: inpandige verbouwing woning


Verleende vergunningen:

1.De Branten 7 Soerendonk: nieuwbouw woonhuis

2.Rect. Van Nestestraat 188 Budel-Dorplein: legalisatie gebouwen

3.Dorpsstraat 2 Soerendonk: gebruiksvergunning KDV Soerendonk

4.Teeuwenweg 2 Gastel: het oprichten van een bijgebouw

 

Verlenging beslistermijn:

1.Bergbosweg 16 Budel: bouwen van een opslag loods

 

Melding activiteitenbesluit:

1.Ruilverkavelingsweg 10 Budel: melden van een mantelzorgwoning, werkplaats, opslagloods en een wijziging in de veebezetting.

 

Aanvraag ingetrokken door aanvrager:

1.Hoogstraat 11 Gastel: het realiseren van een mantelzorgwoning

 

Besluit aanvraag niet behandelen:

1.Vogelsberg 27 Maarheeze: melding mantelzorgwoning

 
Ga terug naar het overzicht

Download ook onze app

Altijd op de hoogte blijven van ontwikkelingen in Maarheeze? Download dan ook onze speciale app voor Android:

Download app