Menu

Archief

Informatiemiddag over cybercriminaliteit was een groot succes

 

Dat dit onderwerp een grote groep mensen aan zou spreken hadden we wel gedacht. Maar dat de opkomst zó groot zou zijn overtrof ook onze verwachtingen.

Een kleine 100 geïnteresseerden hebben aandachtig geluisterd naar de informatie van onze wijkagent Rob van Bommel en zijn collega David van Eijk, waarbij volop tips en adviezen gegeven werden. Er was zeker ook ruimte om vragen te stellen, waar dan ook goed gebruik van werd gemaakt.

Er kwamen écht goede vragen uit t publiek.

We hopen dat we de aanwezigen bewust hebben kunnen maken van wat je zoal kan doen; zoals bijvoorbeeld een goed antivirusprogramma op je pc installeren of hoe je het e-mailadres van een onbekende afzender kunt checken.

Er werd ook aandacht besteed aan wat je vooral niet moet doen.

Een bank zal bijvoorbeeld nooit om je pincode vragen en nooit een medewerker langs sturen om je bankpas op te halen. Weet dus wanneer om deze zaken gevraagd wordt je te maken hebt met een oplichter en verbreek direct de verbinding. 

Wat we in ieder geval hopen te hebben bereikt is dat er op ‘n moment van een “niet pluis gevoel” ergens een belletje gaat rinkelen en men hulp in gaat schakelen van iemand die men vertrouwt.

Dan heeft deze middag in onze ogen het doel bereikt.

Ik wil onze wijkagent Rob van Bommel en zijn collega David van Eijk dan ook heel hartelijk bedanken voor deze informatieve middag en alle aanwezigen bedanken voor de komst.

 

Marina Bukkems- te Dorsthorst

Sociaal Makelaar Maarheeze 
Ga terug naar het overzicht

Download ook onze app

Altijd op de hoogte blijven van ontwikkelingen in Maarheeze? Download dan ook onze speciale app voor Android:

Download app