Menu

Archief

Kempengalm gaat naar Dies Menheere

Begin september gaat de zangvereniging “Kempengalm” uit Maarheeze, met aanhang, op bezoek bij Dies Menheere. Nu zult u denken,  dat is niks bijzonders. Maar het tegendeel is waar. Dies woont namelijk al een tijdje niet meer op zijn vertrouwde plek in Maarheeze, maar in het verzorgingshuis St Elizabeth in Amersfoort. Dies is een bekendheid in ons dorp door zijn blindenstok, waarmee hij zich handig verplaatste door de straten van Maarheeze. Zag je hem niet, dan hoorde je hem wel aan zijn ritmisch getik op de straatstenen. Dit in het geval u niet weet wie Dies is.

Amersfoort.  Dat is natuurlijk niet zo maar om de hoek. Om hem een bezoek te gaan brengen, is er dus een hele dag voor uitgetrokken. Natuurlijk gaan wij hem daar bijpraten over ons Mares, maar ook toezingen, want Dies, en de “Kempengalm” dat is al 73 jaren EEN. Hij is bijna zijn hele zang carrière bestuurslid van onze vereniging geweest. Dies was ondanks zijn handicap wekelijks bij zowat alle repetities aanwezig. Hij liet jarenlang de muziek stukken die we nodig hadden omzetten naar braille en kon zo goed meekomen. En als de dirigent een corrigerende opmerking maakte, hoorde je Dies vaak zeggen, “O ja ik zie het” Hij was een graag gezien lid die helaas vanwege zijn broze gezondheid momenteel niet aanwezig meer kan zijn bij onze evenementen en repetities. Nu gaan we hem dus vereren met een bezoekje, gecombineerd met een verenigingsuitje. Want na de lunch gaan we oud Amersfoort verkennen via een rondvaart op een boot. Om het geheel af te sluiten met een diner in Brasserie CIS in Boxtel. Rond 19 uur hopen we dan weer op onze thuisbasis in Maarheeze te zijn.
Ga terug naar het overzicht

Download ook onze app

Altijd op de hoogte blijven van ontwikkelingen in Maarheeze? Download dan ook onze speciale app voor Android:

Download app