Menu

Archief

KUNSTPROEVEN GROOT SUCCES!!!

Zondag 8 oktober was het dan zover. Schildersgroep Perron 1 had er alles aan gedaan om er een leuke middag van te maken. En dat is gelukt! Ten eerste waren de weergoden hen zeer goed gezind! In oktober een evenement nog gedeeltelijk buiten kunnen organiseren is natuurlijk een cadeautje dat graag is uitgepakt!

De 3 workshops bleken de grootste trekpleister. Vooraf waren er al ruim 40 besproken en ook tijdens de middag sloten nog veel gegadigden spontaan aan. Bijzonder was dat daar ook veel kinderen bij waren die trots de door hen gemaakte werken mee naar huis namen.  Veel bezoekers vonden het ook leuk schilders aan het werk te zien. Er werd getekend, geaquarelleerd en met olieverf gewerkt.  

Om nog wat extra geld in de kas te krijgen was er voor allerlei lekkers gezorgd. Wie wilde kon voor een vriendenprijsje dus iets bij de koffie of thee kopen. Veel was er na afloop niet meer over! Wethouder Boonen is ook een kijkje komen nemen en heeft zijn waardering uitgesproken over het evenement.

Een verrassing was het optreden van zanger Mazis. Afkomstig uit Iran en dit moment verblijvend in een AZC in Utrecht.   Met bemiddeling van de COA kon hij gelukkig naar Maarheeze komen. Het was  tijdens zijn optreden muisstil. In een woord indrukwekkend.

Wat later in de middag zorgde de  band ‘Ut Toeternietoe’, buiten in het zonnetje,  voor een half uur heel gezellige en vrolijke muziek. Ook zij kregen veel bijval van de aanwezigen.  

Aan het einde van de middag vond de trekking van de loterij plaats. De te winnen schilderijen  hadden de leden gratis ter beschikking gesteld. Wethouder Boonen bood spontaan aan de trekking voor zijn rekening te nemen. Van 2 van de 3 getrokken lotjes waren de eigenaars nog in de zaal. Zij kozen het schilderij van hun keuze en keerden daar onder applaus trots mee terug naar hun plaats. De eigenaar van lotnummer 470, die al naar huis was gegaan,  kan zijn prijs tijdens de openingstijden van ‘Onze school’  alsnog op komen halen.  

Kortom een heerlijke middag die er hopelijk voor heeft gezorgd dat schildersgroep Perron 1 meer bekendheid heeft gekregen en dat mensen die iets op het vlak van schilderen willen gaan doen hen                voortaan weten te vinden.

Als laatste is een woord van dank voor hen die op wat voor manier dan ook hebben bijgedragen tot het slagen van deze middag zeker op zijn plaats! 

Wilt u meer over onze club weten? Stuur dan een mail naar: perron1maarheeze@gmail.com
Ga terug naar het overzicht

Download ook onze app

Altijd op de hoogte blijven van ontwikkelingen in Maarheeze? Download dan ook onze speciale app voor Android:

Download app