Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

Dutch English French German Polish Romanian Spanish
Veelgestelde vragen over het Virtueel Plein Maarheeze

In de FAQ treft u vragen en/of opmerkingen aan betreffende het Virtueel Plein Maarheeze.

Geef dit door aan de redactie via het contact formulier. De redactie zal de foutieve vermelding zo snel mogelijk verwijderen.

Rechtsonder op de website treft u onder het kopje 'uw bijdrage' hier nadere informatie over. Ook kunt u een bericht sturen aan de redactie.

U kunt het artikel indienen via het contact formulier op deze website. Na goedkeuring van het artikel door een redactielid zal deze ervoor zorgdragen dat het artikel geplaatst wordt.

Nee. De bedrijvendatabase is er alleen voor bedrijven die in Maarheeze gevestigd zijn.

Ja, als u een evenement heeft kunt u dit doorgeven aan de redactie. Heeft u als vereniging regelmatig evenementen? Vraag dan naar toegang tot de agenda zodat u rechtstreeks deze in de agenda kunt plaatsen.

Ja, sponsoring is mogelijk. Neem hiervoor contact met ons op via de contact button op deze website.

Ja! Als u een enthousiaste inwoner bent van Maarheeze verzoeken wij u hiervoor contact met de redactie op te nemen!

Het Virtueel Plein Maarheeze is ontworpen en gebouwd door Harold Appels, redactielid en tevens deelnemer van de Dorpsraad Maarheeze, werkgroep Communicatie.

De redactie wordt momenteel gevormd door (op alfabetische volgorde):

Harold-klHarold Appels (harold@maarheeze.nu)

Webmaster/designer

- verantwoordelijk voor de technische aspecten rondom Maarheeze.nu

 

 

 

 

Brigitte-kl

Brigitte de Bont  (Brigitte@maarheeze.nu)

Contactpersoon sociale media

 - Ontwerpster van het logo van Maarheeze.nu

 

 

 

 

Peter-kl

Peter van Gansewinkel (peter@maarheeze.nu)

Contactpersoon sportverenigingen + PR

 

 

Rob-kl

Rob Geertman (rob@maarheeze.nu)

Contactpersoon verenigingen

Voorzitter Maarheeze.nu

 

 

 

 

 

Jeroen-kl

Jeroen van Hunsel (jeroen@maarheeze.nu)

Contactpersoon jeugd

- tevens bestuuslid Harlekeyn

 

 

 

 

barthutBart Hut (Bart@maarheeze.nu)

Contactpersoon nieuwe bedrijven

 

 

 

 

 

man2Bram van Velzen (bram@maarheeze.nu)

Contactpersoon jeugd en sociaal welzijn 

Beheerder agenda

 

 

 

 

Willy - kl

 Willy Kuipers - Vrijsen (Willy@maarheeze.nu)

Contactpersoon nieuwsberichten lokaal/algemeen

Nee, voor bedrijven gevestigd in Maarheeze is opname in de database gratis. Het virtueel Plein wil juist dat alle bedrijven in Maarheeze door de inwoners van Maarheeze eenvoudig gevonden kunnen worden.