nlenfrdeplroes

Een kleurrijke chaoot in beeld... Aanbevolen

Beoordeel dit item
(11 stemmen)

We spreken Dennis van Geldrop in zijn kleurvolle woning. Ondanks de ogenschijnlijke chaos maakt Dennis hier, als je ze beter bekijkt,  georganiseerde schilderstukken. Al van kleins af aan wil Dennis tekenen en creëren. Sinds hij een bedrijfsongeval in 2015  kreeg heeft hij zich toegelegd op schilderen.  Hij gaat vaak op pad, meestal met de trein naar grote steden als Brussel, Gent, Rotterdam, Keulen en Amsterdam. Onderweg doet hij overal ideeën op. Zo kunnen kunst, gebouwen,graffiti of natuur redenen zijn om dat in zijn schetsboek te verwerken. Hij maakt zijn eigen verf door het gebruik van pigment en heeft een techniek ontwikkelt waarbij hij met dunne verf dekkende kleurvlakken maakt. Het proces is erg bewerkelijk en met 1 doek kan hij weken bezig zijn.
Dennis is geïnspireerd door  kubisme, surrealistische avant-garde en psychedelische kunst. Mensen als Max Ernst en Hans de Wit boeien hem met hun kunst.

IMG 20181017 203046b

Dennis is lid van het kunstenaarscollectief Perron 1 in Onze School.  Hij betreurt het dat er zo weinig jongeren aangesloten zijn met frisse nieuwe ideeën en stijlen, Dennis is niet het type dat ‘na-schildert.’ Hij heeft inmiddels al heel wat stukken gemaakt.
Onlangs heeft hij 2 maanden een soort expositie gehad in de school waarbij iedereen zijn mooiste stukken kon bewonderen. Dennis geniet van de werken die hij heeft gemaakt, maar hij staat er wel voor open om ook stukken te verkopen.

Heb je interesse, of wil je een stuk laten maken dan kun je contact met hem opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of kom eens kijken in Onze School bij Perron 1.
Dennis zoekt overigens nog iemand die zijn portfolio up-to-date kan maken, dus als er een fotograaf is die hem wil helpen; graag!

Gelezen: 4109 keer

Laat een reactie achter

De redactie houdt het recht alle opmerkingen zonder mededeling te verwijderen.