nlenfrdeplroes
dinsdag 05 november 2019 16:40

Vrijwilligers van Samen Sterker Worden hebben hun certificaat van Markieza behaald

Beoordeel dit item
(1 Stem)

In mei 2019 is een groepje vrijwilligers gestart om de training herstel- en wijkgerichtheid  werken te volgen van Markieza in Onze School. Het betreft ervaringsdeskundigen die voor het project Samen Sterker Worden een bijdrage willen leveren. Ze hebben 13 bijeenkomsten gevolgd om o.a. goed contact te kunnen leggen, en hun ervaringen in te kunnen zetten voor iedereen die wat extra steun nodig heeft.

Elke donderdag is de inloopmiddag bij Samen Sterker Worden in Onze school van 14.00 tot 16.00 uur. Het kan prettig zijn dat je kunt praten met iemand die je  problemen herkent en erkent, en probeert samen met jou weer positieve grip te krijgen. Als je behoefte hebt aan een praatje en een kop koffie ben je van harte welkom.

De vrijwilligers op de foto: Anita, Diana, Yvonne en Alex hebben op 5 november 2019 hun certificaat behaald.
Links van hen de docent van Markieza; Roland van den Nieuwenhuijzen, hij heeft zorg gedragen voor een gevarieerde training waarmee de vrijwilligers handvaten hebben gekregen om zich verder te kunnen ontwikkelen.

Markieza 2

Gelezen: 1647 keer Laatst aangepast op dinsdag 05 november 2019 17:09

Laat een reactie achter

De redactie houdt het recht alle opmerkingen zonder mededeling te verwijderen.