nlenfrdeplroes
dinsdag 21 april 2020 09:13

tijdelijke bieb voor kinderen in Onze School

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Nu de openbare bibliotheek gesloten is wordt het voor kinderen die van lezen houden wel lastig.

Daarom nam Evelien Meex het initiatief on een biebje op te zetten in de hal van Onze School.

In de boekenkast van Onze School, waar volwassenen al enige tijd boeken kunnen lenen, is nu ook een afdeling kinder- en jeugdboeken ingericht.

evelien meex

De boeken zijn gratis te leen. Er is geen administratie. Je gaat naar de boekenkast en haalt er een boek, wat je leuk lijkt. Heb je het boek uit, dan breng je het weer terug en haalt een ander, als je wilt.

Op die manier kunnen kinderen, in deze vreemde tijd, toch een boek lezen als ze dat willen.

Evelien heeft al heel wat boeken van mensen ter beschikking gekregen. Maar heeft u kinder- of jeugdboeken staan, waar u niks meer mee doet, breng ze alstublieft naar Onze School. De boeken moeten er wel netjes uitzien en niet al te oud zijn. Hoe meer boeken er zijn, hoe aantrekkelijker het voor de kinderen is. De boekenkast wordt door vrijwilligers netjes gehouden.

De ingang aan de Oude Boom van Onze School is geopend op maandag t/m vrijdag van 9 tot 16 uur. Behalve op woensdagmiddag. De boekenkast staat in de hal, als je binnenkomt meteen rechts.

Het is wel belangrijk dat je je houdt aan de coronamaatregelen. Dus ga liefst alleen en zeker niet met meer kinderen tegelijk voor de kast staan en blijf op 1.5 meter van elkaar. Zo kunnen we het veilig houden voor iedereen.

Gelezen: 4654 keer Laatst aangepast op dinsdag 21 april 2020 09:35

1026 reacties

Laat een reactie achter

De redactie houdt het recht alle opmerkingen zonder mededeling te verwijderen.