Logo Maarheeze nu 500px4 weekenddiensten5 aed1 evenement2 afval 33 openbaarvervoer6 politie7 helpende hand

nlenfrdeplroes
Zaalvoetbal

Zaalvoetbal (28)

Uitslagen 12 oktober:

 

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

6

-

3

20:25u

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

-

Peeters Tweewielers

1

-

2

21:20u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

13

-

3

Programma 19 oktober:


Geen programma in verband met herfstvakantie.

Vandaag werd de 1e pouleronde van de gezamenlijke Beker van Cranendonck gespeeld (samenwerking met de zaalcompetities Budel en Maarheeze).

Hierbij het complete overzicht van de uitslagen van gisteren:

Uitslagen 5 oktober (geheel bekerprogramma):

19:30u

B

B1

ssv De Kobbus

-

EZ

1

-

8

20:15u

B

B1

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

zvv MeastroMail / SG Techniek

7

-

1

21:00u

B

A1

zvv Cratex United

-

zvv Café De Bout

2

-

4

21:45u

B

A1

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

zvv JDW Fijnmetaal

0

-

6

19:30u

M

A2

FC Tjeu van Horne

-

Peeters Tweewielers

0

-

5

20:15u

M

A2

De Brasser

-

zvv Zuiderpoortcafé   / De Capucijner

1

-

2

21:00u

M

B2

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

SCB / Sphinx

7

-

4

21:45u

M

B2

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

-

zvv Van Hunsel en Govers

3

-

2


 

Programma 12 oktober:

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

-

Peeters Tweewielers

21:20u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

Uitslagen 28 september:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

2

-

8

20:25u

Peeters Tweewielers

-

CSB / Sphinx

6

-

0

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

3

-

8


Programma 5 oktober:

Bekerprogramma, wedstrijden nog niet bekend

Uitslagen 21 september:

19:30u

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

1

-

5

20:25u

ssv De Kobbus

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

4

21:20u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers

1

-

9


Programma 28 september:

19:30u

Varkenshouderij Snelders

-

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

20:25u

Peeters Tweewielers

-

CSB / Sphinx

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

Uitslagen 14 september:

19:30u

Feijen Metaal Techniek

-

Varkenshouderij Snelders

4

-

2

20:25u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

ssv De Kobbus

5

-

0

21:20u

CSB / Sphinx

-

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

1

-

4


Programma 21 september:

19:30u

Bouwtechniek Maarheeze / Kalders Optiek

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

20:25u

ssv De Kobbus

-

Feijen Metaal Techniek

21:20u

Varkenshouderij Snelders

-

Peeters Tweewielers

Uitslagen 2 maart (halve finales bekers):

19:30u

B

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

zvv Van Hunsel en Govers

7

-

3

20:15u

A

zvv Café de Bout 

-

zvv JDW Fijnmetaal

1

-

1

19:30u

B

CSB / Sphinx

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

2

-

3

20:15u

A

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

De Brasser

5

-

1

Uitslagen 9 maart: 

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

7

20:25u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

2

-

5

21:20u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

11

-

3

 

Na een 11-3 overwinning op concurrent Jos Maas/M-art heeft Peeters Tweewielers/Frenken Motors hun kampioenschap van Zaalvoetbal Maarheeze geprolongeerd. Namens ZVB Maarheeze van harte gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap!

Kampioen zaalvoetbal 1



Programma 16 maart:

19:30u

ssv De Kobbus

-

Taverne 't Hof

20:25u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Varkenshouderij Snelders

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

CSB / Sphinx

Uitslagen 2 maart:

21:00u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

5

-

5

Programma 9 maart: 

19:30u

CSB / Sphinx

-

Feijen Metaal Techniek

20:25u

ssv De Kobbus

-

Varkenshouderij Snelders

21:20u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

Uitslagen 17 februari:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Leyna

7

-

8

20:25u

Feijen Metaal Techniek

-

ssv De Kobbus

0

-

5

21:20u

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

4

-

4

Programma 24 februari:

Geen wedstrijden ivm Carnaval

Programma 2 maart (halve finales beker + ingelaste competitiewedstrijd): 

19:30u

B

zvv Van Deurzen Heftrucks

-

zvv Van Hunsel en Govers

20:15u

B

zvv Café de Bout 

-

zvv JDW Fijnmetaal

19:30u

M

CSB / Sphinx

-

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

20:15u

M

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

De Brasser

21:00u

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

-

Leyna

Uitslagen 10 februari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Taverne 't Hof

6

-

1

20:25u

CSB / Sphinx

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

6

-

7

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Leyna

6

-

0

Programma 17 februari:

19:30u

Taverne 't Hof

-

Leyna

20:25u

Feijen Metaal Techniek

-

ssv De Kobbus

21:20u

CSB / Sphinx

-

Varkenshouderij Snelders

Uitslagen 3 februari (bekerronde):

19:30u

B

B1

Varkenshouderij Snelders

-

zvv MeastroMail / SG Techniek

 2

-

20:15u

B

B1

zvv Van Hunsel en Govers

-

FC Upstairs / Van Eerd Elektrotechniek

-

 4

21:00u

B

A1

Bouwbedrijf Jos Maas / M-art

-

zvv Zuiderpoort / De Capucijner

-

21:45u

B

A1

zvv Cratex United

-

zvv JDW Fijnmetaal

-

19:30u

M

B2

Taverne 't Hof

-

Feijen Metaal Techniek

5

-

0

20:15u

M

B2

GeCo Machinefabriek / A. Damen Timmerwerken

-

zvv Van Deurzen Heftrucks

1

-

9

21:00u

M

A2

ssv De Kobbus

-

zvv Café de Bout 

2

-

13

21:45u

M

A2

FC Tjeu van Horne

-

De Brasser

2

-

4

Programma 10 februari:

19:30u

Peeters Tweewielers / Frenken Motors

-

Taverne 't Hof

20:25u

CSB / Sphinx

-

Bouwbedrijf Jos Maas / M-Art

21:20u

Feijen Metaal Techniek

-

Leyna

Pagina 1 van 2